Przedszkole „Bajkoland” mieści się w prywatnej willi w Dobczycach przy ulicy Zarabie 31 Rozpoczęło swoją działalność 1.04.2010 roku. Jest wpisane do ewidencji placówek niepublicznych prowadzonej przez Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce w dniu 30 września 2010 pod numerem 2.

W naszym przedszkolu jest miła, ciepła, serdeczna atmosfera. Wszystkim dzieciom stwarzamy bardzo dobre warunki rozwoju, dajemy im radość, szanujemy uczucia, rozumiemy tęsknotę i smutek dlatego w każdej chwili okazujemy im bardzo dużo serca, czułości i życzliwości.

Zapewniamy bezpieczne warunki nauki, zabawy, wzrostu i rozwoju. Wkładamy wiele wysiłku w to aby świat dziecka był kolorowy i bezpieczny.

Zapewniamy zajęcia z wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą.

Zajęcia odbywają się w małych grupach (do 15 dzieci) w dużych, kolorowych bardzo dobrze wyposażonych salach. W przedszkolu prowadzimy zajęcia dydaktyczne: muzyczne, plastyczne, twórcze, teatralne oraz w formie zabawy zajęcia z języka angielskiego.

Zapewniamy pobyt na świeżym powietrzu w ogródku przedszkolnym. Organizujemy dla naszych dzieci wycieczki, uroczystości, imprezy plenerowe. Codziennie podajemy zdrowe jedzenie przygotowywane w naszej kuchni .

Przyjmujemy dzieci w wieku od 2 do 6 lat i to nie tylko z Dobczyc.